Nieuws

Website Stichting “Toekomst Voetbal in Schagen” online

De gewenste samenwerking tussen vv SRC en VV Schagen wordt door een stichting -die recentelijk is opgericht- verder inhoudelijk vormgegeven. Het bestuur van de stichting bestaat uit leden van vv SRC en VV Schagen en zijn aangevuld met leden van beider verenigingen om werkgroepen te formeren.

Een van de wensen van het stichtingsbestuur is om alle informatie op een vaste plek middels een eigen website eenduidig te communiceren met de leden van beider verenigingen en natuurlijk iedereen die verder geïnteresseerd is in de ontwikkelingen rond de samenwerking. Tevens kunt u eenvoudig contact opnemen met bestuursleden via het contactformulier op de website indien u meer informatie wenst.
De website ToekomstVoetbalSchagen.nl staat online
Bestuur