Nieuws

Voetbal.nl ook voor planning vrijwilligerstaken ingezet

Komend weekend worden de planningen gemaakt van de verenigingsdiensten (kantine- en/of bestuursdienst). Indien je niet kunt moet je zelf met iemand ruilen en dit doorgeven voor een correcte administratie.

Van ieder lid of ouder van jeugdlid wordt een stukje inzet verwacht, zo doen we dat al jaren en houden we de contributies laag. Met Elkaar – Voor Elkaar!

Als je wordt ingedeeld ontvang je een mailtje met handige informatie over de uit te voeren verenigingsdienst. Tevens is de indeling terug te vinden op de website (programma) en in de Voetbal.nl app (klik op Persoonlijk – Programma)

Je kunt via de Voetbal.nl app je voorkeuren aangeven of zelfs je eigen datum bepalen door jezelf in te schrijven op een tijdstip dat jou het beste past! Geen verrassingen.

Kijk hoe je dat moet doen op deze pagina met uitleg.

https://vvschagen.nl/voetbal-nl-app-inschrijven-op-taken/