Nieuws

Train de Trainer programma

Graag nodigen we alle trainers uit voor een “Train de Trainer” programma. Eén van onze bezigheden en doelstellingen van onze jeugdopleiding, is het opleiden van onze trainers. Dit doen wij op verschillende manieren. Eén van die manieren is middels “Train de Trainer” momenten. Alle trainers en coaches, binnen onze jeugdopleiding zijn welkom op deze momenten. Tijdens deze momenten willen wij onze trainers/coaches ontwikkelen, nieuwe dingen leren, handvatten geven, nieuwe of andere methodes en/of visies aanreiken, etc.

De 1e “Train de Trainer” zal gegeven worden door Tom Boukes (Hoofd jeugdopleiding) en Duncan Bons (Trainer/coach o14-1 en o15-1).

Zaterdag 23 maart, Sportpark Nes Noord

Programma
16:45 – 17:00 Inloop
17:00 – 17:30 Eten & drinken
17:30 – 18:35 Theorie/presentatie
18:35 – 18:50 Voorbespreking training
19:00 – 20:00 Praktijk gedeelte
20:00 – 20:30 Nabespreking/evaluatie
Afsluiting & borrel

Thema’s
1) Training geven? Vertalen van training naar wedstrijd en andersom.
2) Mindset in de sport: Hoe motiveer ik mijn spelers?
3) Praktijk gedeelte: Hoe kan ik dit toepassen op mijn training?

Geef je aanwezigheid svp wel even door via het online formulier. We hopen natuurlijk op een grote opkomst!