Nieuws

Team indelingen

Daar is ie dan, eindelijk, de (voorlopige) teamindeling voor seizoen 2017-2018.

Een weekje later dan onze eigen doelstelling. Vele uren vergaderen, overleggen met (keepers-)trainers, gesprekken met ouders en begeleiders. We proberen ieder jaar zo eerlijk en zorgvuldig mogelijk te werk te gaan.

Soms moeten we echter moeilijke keuzes maken. Er zijn kinderen die stoppen, nieuwe aanmeldingen en kinderen die zich sneller ontwikkelen dan anderen.

Mede door de verschillende spelvormen. We spelen 4 tegen 4 in onze gezamenlijke Champions league en bij de KNVB speelt de jonge jeugd 6 tegen 6, 7 tegen 7, 9 tegen 9 en uiteindelijk 11 tegen 11. Daarnaast wordt de samenwerking uitgebreid met de JO19 en JO17. Zo gaan de gezamenlijke O19 ook op zaterdag spelen.

Dit alles zorgt ervoor dat het onmogelijk is om teams volledig intact te houden. We begrijpen dat deze wisselingen kunnen zorgen voor blijdschap en soms ook teleurstelling, maar vragen om uw begrip. In het algemeen vindt iedereen weer snel zijn plekje binnen het nieuwe team.

Mochten er vragen zijn over de indeling dan kan men altijd contact opnemen met de betreffende coördinator

Naar de teamindelingen