Nieuws

Sjoerd Griffioen naar FC Volendam!

Sjoerd Griffioen (spelend in onze O.14-1) speelt volgend seizoen bij FC Volendam O.15-1!

“Sjoerd heeft deze stap dik verdiend. Hij laat iedere week zien dat hij het niveau aan kan en is bereid om daar dingen voor op te offeren. Mooi om te zien dat hij hiervoor beloond wordt en deze vervolg stap gaat zetten”, zijn lovende woorden van zijn trainer, Duncan Bons.

Tom Boukes (HJO) vult aan: “Het is mooi dat onze talenten de stap maken naar betaald voetbal organisaties. Sjoerd is een voorbeeld voor anderen: als je iets wilt, dan kan je dat. En wij bij Schagen United willen je daarbij helpen, ieder op zijn/haar niveau. Uiteraard zijn wij ontzettend trots op Sjoerd’’.

Namens de TJC, alle coördinatoren en het bestuur van Schagen United willen wij Sjoerd ontzettend veel succes wensen in het Vissersdorp!