Nieuws

Schagen zoekt trainer voor het (nieuwe) vrouwenteam

Het vrouwenvoetbal is mateloos populair. Het komend seizoen wil Voetbalvereniging Schagen weer een vrouwenteam op de been brengen en zoekt daarvoor een trainer. De kandidaat (m/v) is in bezit van TC3-diploma of is bereid zich daarvoor in te zetten.
De meidentak bestaat thans uit maar liefst 7 teams in alle leeftijdsklassen die competitie voetballen en de animo groeit nog steeds. Vanuit de A-jeugd stromen veel meiden na dit seizoen door naar de senioren maar er zijn ook diverse voetballende dames die het voetballen weer willen oppakken. Reden temeer om tijdig te starten met het formeren van een vrouwenteam en we richten ons op aanvang van de eerste trainingen in maart van dit jaar.
Ook als je interesse hebt om het vrouwenteam te ondersteunen als teambegeleider of assistent-trainer bijvoorbeeld, zien we je reactie graag tegemoet. Het nieuwe vrouwenteam zal gaan uitkomen in de 5e klasse van de KNVB waarbij plezier in voetballen voorop zal staan.
Informatie bij Mart de Lange via vrouwenvoetbal@vvschagen.nl