Nieuws

Schagen JO16-1 kampioen

Na een fantastisch seizoen met een halve finale plaats in de beker,waarin helaas na strafschoppen werd verloren van Haarlem-Kennemerland,is de JO16-1 kampioen geworden in de voorjaars 1e klasse 1.

Doordat concurrent SVW ’27 13 mei 2 uur na onze wedstrijd,verloor waren de jongens niet meer in te halen en kon er afgelopen zaterdag in een feestopstelling gestreden worden tegen Con Zelo…..met als afsluiter een mooie 5-2 overwinning!!

Staand v.l.n.r: Kevin van Benten, Steyn Buil, Jaimy Kos, Casper Hoogland, Jard Vijzelaar, Pol van Ham, Matz Mathot, Stijn Griffioen en trainer/coach Pieter Reijne.

Gehurkt v.l.n.r: Begeleider/vlagger Hans Buil, Zola Julsing, Luigi Pizzo, Luca Pinkse, Thom de Goede en Teun van Zaal. Door omstandigheden ontbreken Joep Vos,Juup Korthouwer en Jurre Golsteijn op de foto.

Groetjes Hans Buil