Nieuws

Privacy wetgeving. Schagen voldoet reeds aan nieuwe wet

In mei wordt er een strengere privacywetgeving van kracht waar ook voetbalverenigingen aan moeten voldoen. VV Schagen voldoet volledig aan alle nieuwe richtlijnen en een voorbeeld daarvan is leden zelf hun privacy niveau kunnen bepalen door middel van het gebruiken van de privacy instellingen op de eigen wedstrijdzaken app.

Leden kunnen zelf kiezen of zij alleen met hun naam, alleen met hun foto of met beide zichtbaar op bijvoorbeeld het wedstrijdformulier komen te staan en op de teampagina’s.

We kregen al eens opmerkingen van ouders die alle teamleden wilden inzien bij de teamindelingen omdat er enkele ‘Afgeschermd’ waren. Dat zijn persoonlijke keuzes en daar moeten wij ons wettelijk aan houden dus.

Website beveiligd 

Ook de clubwebsite is beter beveiligd met het verplichte groene slotje op de adresbalk zodat je kunt zien dat het de website van de vereniging is en eventuele ingevoerde persoonlijke data niet gekaapt kan worden en encrypted wordt verzonden, etc.

Voor vragen kunt u contact opnemen met: internetbeheer@vvschagen.nl