Nieuws

Plastic spelerspas verdwijnt

De invoering van het Digitale Wedstrijd Formulier (DWF) die straks alleen benaderbaar is via een mobieltje en de nieuwe KNVB Wedstrijdzaken App heeft tot gevolg dat de plastic spelerspassen niet meer nodig zijn.

Met ingang van het nieuwe seizoen zullen de spelerspassen digitaal beschikbaar zijn via de KNVB Wedstrijdzaken App (u kunt deze app nu al downloaden via de App store voor IOS of Play store voor Androidtoestellen

Deze veranderingen zullen ook impact hebben op de teambegeleider die normaliter het wedstrijdformulier (voor kinderen die op groot veld spelen) invult voor de wedstrijd en natuurlijk de scheidsrechter. Wij zullen er meerdere malen aandacht aan besteden middels de VV Schagen Nieuwsbrief wat die veranderingen precies inhouden.

Nieuwsbrief – Deel 1: De Speler