Nieuws

Penalty bokaal VV Schagen 2017

Een stralende dag met een beetje te veel wind, maar dat mocht de pret niet drukken. Aan de 3 finalisten was niet echt te merken, dat ze heel zenuwachtig waren, maar onderhuids zal het wel gekriebeld hebben, denk ik.

Ze waren aardig aan elkaar gewaagd en Jeffrey moest ook tot het uiterste gaan, om de ballen eruit te houden. Na de serie hadden we een barrage tussen Fons en Luca, omdat die allebei 3 goals hadden gemaakt en Sander had er 2 gemaakt.

Na 3 extra penalty’s had Fons Luca op de knieën, dus was de eindstrijd beslist, met Fons op plaats 1, Luca plaats 2 en Sander op de 3e plek.

Jongens, alle 3 hebben jullie het goed gedaan, wees daar trots op.
Na de bekers te hebben uitgedeeld, zat het er weer op voor dit jaar.
Rest mij alle spelers, speelsters, keepers en publiek te bedanken,
om dit weer tot een goed einde te brengen.

Groetjes Nol

1ste plaats Fons Groenveld
2e plaats Luca de Vos
3e plaats Sander Tolsma