Nieuws

Nieuwe trainer Dames 1 binnenkort aan de slag

We zijn blij dat Gerard Staadegaard in de rol van trainer/coach voor het vrouwenteam van VV Schagen aan de slag gaat. Een grote groep meiden (MO19) zal komend seizoen doorstromen naar het vrouwenteam die op zondag, startende in de 5e klasse gaan voetballen.

Gerard traint al 25 jaar vrouwenteams en heeft in zijn loopbaan als trainer onder andere de Winkelvrouwen maar ook Reigerboys VR2 getraind en is dus zeer ervaren te noemen.

We gaan Gerard deze maand al op de velden zien om alvast te starten met de voorbereiding van het nieuwe seizoen en op die manier -als team- goed van start te kunnen gaan.

Tevens hebben zich weer (voetballende) dames gemeld die weer graag onderdeel willen uitmaken van het vrouwenteam. Ook deze dames zullen binnenkort aansluiten bij de groep. Een goede ontwikkeling om het vrouwenvoetbal weer structureel binnen de vereniging te hebben.

Wil je ook (weer) voetballen komend seizoen in het vrouwenteam? Meld je dan aan bij Mart de Lange via: vrouwenvoetbal@vvschagen.nl

Wij wensen Gerard uiteraard heel veel plezier en succes bij VV Schagen

Mart de Lange

Dames- en meidencommissie