Nieuws

Nieuw logo Schagen United

Schagen United is de nieuwe naam van de fusievereniging. Hierbij presenteren wij u het nieuwe logo.

Niet zo maar een logo, maar een logo met een bedoeling. Modern, krachtig en in een oogopslag moet men kunnen zien om wie het gaat en met welke sport het te maken heeft.  Dit nieuwe logo heeft (met een knipoog) een link met het verleden van de huidige clubs. We wilden graag dat in het logo een relatie met stad Schagen zou worden gelegd en met ridder Magnus en het rood en geel van de stad Schagen denken we dat dat goed is gelukt.

En natuurlijk is dit logo strak, modern en technisch goed te gebruiken op kleding en in de digitale wereld.

Bestuur vv SRC en VV Schagen

1 Reactie

  1. Gerard Jonker

    Uitstekende logo. No nog de kleding. Ik heb reeds een voorbeeld aan beide clubs ingediend.