Nieuws

MO19 spelen gelijk tegen Dindua

Vandaag speelde Schagen MO19 tegen Dindua MO19. De vorige keer dat we tegen Dindua speelden we 3-3.

De coaches gaven ons mee om gefocust en vel de wedstrijd in te gaan.

We begonnen de wedstrijd fanatiek en gingen we gelijk op, met weinig kansen over en weer. Maar helaas na een snelle aanval kwam Dindua wel op 1-0 voorsprong. Door een overtreding in het strafschop gebied kreeg Schagen een penalty mee, maar helaas ging de bal via de paal in de handen van de keepster.  Nog voor rust kwamen we op gelijke hoogte door een assist van Eva van Zaal op Isis Ijzer. 

In de 2de helft ging het weer gelijk op. Schagen kreeg nog een paar goede kansen, maar Dindua was ook zeker nog van de partij en had ook nog goede kansen. Vooral op het einde werd het nog spannend. Helaas een gelijkspel (1-1), maar het was rechtvaardig! We kijken uit maar volgende week en gaan dan voor de 3 punten

Foto: Pieter Molenaar