Nieuws

Jeugd G-voetballers zoeken een nieuwe trainer

Helaas moest de huidige trainer Glenn vanwege drukke werkzaamheden stoppen met training geven aan de jongste G-voetballertjes. We zijn daarom per direct op zoek naar een trainer die deze groep kinderen op de zaterdagochtend wil trainen. Het kan ook in duo-verband zodat de flexibiliteit wat groter is en wekelijkse aanwezigheid verdeeld kan worden. Vaste gezichten voor de groep is wel zeer prettig voor deze kinderen.

Tijdens de winterperiode wordt er in de Waldervaartzaal getraind van 9:30-10:30 uur

Het is wel zaak dat je affiniteit hebt om kinderen met een beperking het spelletje te leren. Je krijgt er enorm veel terug, dat is zeker!

Binnenkort start er ook een KNVB-cursus g-trainer waar we je graag voor willen inschrijven. Laat deze kinderen niet in de kou staan en meld je nu aan om te helpen.

Ook voor eventuele informatie rond g-voetbal

Mart de Lange

Coördinator G-voetbal Schagen